Tanie przeprowadzki w Warszawie

W branży przeprowadzek czynnie wykonujemy usługi już od kilku lat. Nasza oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Warszawy. Wykonujemy przeprowadzki również na terenie Polski i Europy. Wieloletnie doświadczenie pozawala na wykonie przeprowadzki szybko i sprawnie. Odpowiednią organizację pracy gwarantują nasi pracownicy, którzy potrafią rozwiązać najbardziej nietypowe sytuacje powstające podczas przeprowadzki. Zawsze staramy się dopasować zakres wykonywanych usług do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o nasz wizerunek stosując wysoki standard usług w niskich cenach. Zaspokojenie potrzeb naszych obecnych i przyszłych klientów pozwoliło nam wykształcić trzy różne pakiety usług związanych z przeprowadzką. Każdy jest inny pozwalający na wykształcenie różnych działań. Wyłącznie zależy od Państwa czy aktywnie zaangażują się w przeprowadzkę. Możecie Państwo również przekazać cały zakres prac doświadczonym pracownikom. Mamy świadomość a także odpowiedzialność, jaką bierzemy podczas transportu dobytku klienta. Oferujemy przeprowadzki, transport mebli oraz pozostałych przedmiotów w trzech rodzajach pakietu.

  1. Minimum (Ekonomiczny) – w ramach pakietu „minimum” całkowitą inicjatywę podczas przeprowadzki przejmuje klient. Zapakowanie, zabezpieczenie, zniesienie, wniesienie oraz rozpakowanie rzeczy zostaje po stronie osoby zamawiającej. Zajmujemy się transportem podczas przeprowadzki oraz kierowca czynnie pomaga podczas załadunku i rozładunki mebli i rzeczy na samochodzie, przy czym klient bierze aktywny udział.
  2. Standardowy – w ramach przeprowadzki standardowej zobowiązujemy się dostarczyć materiały do zabezpieczenia i pakowania (folie stretch, koce, taśmy, kartony) idealnie nadające się do transportu drobnych rzeczy. Pakowanie mienia leży po stronie klienta. Nasz zespół pracowników zajmuje się natomiast zabezpieczeniem mebli, sprzętu AGD oraz RTV i przetransportowaniem do punktu docelowego. Po naszej stronie również należy zapewnienie rozładunku i wniesienie rzeczy oraz ustawienie po wcześniejszym wskazaniu miejsca przez klienta.
  3. Kompleksowy – jest to wariant usługi przeprowadzki dla klienta, który ceni sobie komfort i wygodę. W ramach usługi przeprowadzki kompleksowej nasz zespół pracowników bierze całą pracę i wysiłek na siebie. Zajmują się pakowaniem rzeczy, zabezpieczaniem mebli, oraz sprzętu i zniesieniem do samochodu wraz z załadunkiem. Stosujemy materiały do zabezpieczeń pozwalające na transport bez uszkodzeń. Po przewiezieniu mienia pracownicy zajmują się wniesieniem, odbezpieczeniem oraz ustawieniem we wskazanym miejscu mebli i pozostałych rzeczy w nowym miejscu zamieszkania zgodnie ze wskazaniami klienta.

Określenie udziału firmy w procesie przeprowadzki w każdym przedstawionym pakiecie pozwoli dostosować i oszacować, który z nich jest najbardziej stosowny oraz odpowiedni do potrzeb Państwa. Jeśli zaistnieje potrzeba transportu przewiezienia mniejszej ilości rzeczy proponujemy skorzystać z usługi taxi bagażowe.

SZYBKO, SPRAWNIE I W NISKIEJ CENIE – PRZEPROWADZKA Z NAMI TO PRZYJEMNOŚĆ.

Szybki kontakt telefoniczny tel. +48 537-115-518