Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem działającą na terenie Warszawy, Polski i Europy.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z transportem towarów małych jak i dużych w obrębie całej Warszawy, Polski a także Europy. Firma obsługuje osoby prywatny jak i firmy świadcząc usługi 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jako transport, taxi bagażowe oraz bagażówka jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Ze względu na potrzeby naszych klientów oferujemy nasze usługi także w święta i całodobowo – wiemy, że z powodu wielu względów transport nie zawsze może zostać zaplanowany z odpowiednim wyprzedzeniem.

Powierzone nam mienie Państwa transportujemy w odpowiednio przystosowanych pojazdach mieszczących towar nawet powyżej 3,5 tony. Działając sprawnie, szybko i profesjonalnie przewozimy produkty na wskazane miejsce zachowując odpowiednie standardy. Jako nieliczni w ramach usług transportowych wykonujemy załadunek i rozładunek towarów po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dlaczego właśnie my?

Pracownicy firmy Wiki – Doświadczenie, profesjonalizm, oraz indywidualne podejście do każdego klienta wyróżniają nas pośród konkurencji na terenie Warszawy i nie tylko. Posiadamy liczne grono zadowolonych klientów, oraz szerokie uznanie wśród sympatyków na Facebooku. Jesteśmy pewni, że po skorzystaniu z naszej usługi dołączycie Państwo do nich!

Zaplecze techniczne – Posiadamy szeroki sprzęt specjalistyczny pozwalający na właściwe wykonanie usług transportowych(wózki, pasy transportowe, do noszenia, narzędzia, itp.) . Pełna gama materiałów do zabezpieczania to podstawa podczas transportowania przewożonych rzeczy (folia stretch, taśmy, koce, folia bąbelkowa, kartony).

Ceny – Proste i przejrzyste niepozostawiające żadnych niedomówień. Jako jedyni nie posiadamy cennika za godziny, kilometry, święta wykonując usługę taką jak taxi bagażowe, przewóz rzeczy, transport bagażowy gdzie stawki obowiązują za usługę. U nas nie ma ukrytych i „extra dopłat”.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY – PEWNA I SOLIDNA FIRMA TO MY.

Szybki kontakt telefoniczny tel. +48 537-115-518.