1.Jak zamówić jedną z naszych usług?
Zamówienia przyjmujemy

  • telefonicznie – podczas rozmowy ocenimy zakres usługi ( odległość między punktami, ilość rzeczy do przewiezienia, dojazd pod klatkę, piętra na których znajdują się lokale itp.)
  • formularz kontaktowy – należy umieścić informacje o terminie transportu oraz jego zakresie. W przypadku wątpliwości skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów przeprowadzki, transportu.
  • sms – wysyłając sms o treści ” przeprowadzka” oddzwonimy do Państwa w celu uzyskania informacji odnośnie transportu lub przeprowadzki.

2.Jak odbywa się wycena?
Przy mniejszych transportach jako nieliczni stosujemy stawiki za usługę. Nasza wycena może być również kompleksowa. Przedstawiciel po uzgodnionym terminie przyjedzie do Państwa i uzgodni zakres wykonywanych prac na podstawie, których poda cenę. Istnieje możliwość podpisania umowy zlecenia na jedną z naszych usług przeprowadzki, lub taxi bagażowego.
Wizyta i wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

3.Jaki zakres usług oferuje Wiki Transport?
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy bardzo szeroki zakres usług, od przewiezienia kilku paczek, do przeprowadzki kompleksowej domów, biur, mieszkań włącznie z pakowaniem mienia. Organizujemy wszelkie przeprowadzki, także transport mebli z demontażem i montażem. Oferujemy również transport RTV i AGD, wywóz i utylizację mebli. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny 7 dni w tygodniu.

4.Czy posiadamy i stosujemy materiały do pakowania oraz zabezpieczenia?
Wiki Transport wyposażony jest w materiały potrzebne do wykonania począwszy od transportu jednej rzeczy do wykonania kompleksowej przeprowadzki. Na wyposażeniu samochodu znajdują się kartony, folia stretch, folia bąbelkowa, taśmy, koce, pasy. Kartony wypożyczamy bezpłatnie.

5.Do czego są przystosowane są samochody?
Wszystkie nasze pojazdy są przygotowane do wykonania zarówno usługi taxi bagażowego jak i kompleksowej przeprowadzki. Wyposażone są w pasy do mocowania ładunków, wózki transportowe, itp. Niektóre z pojazdów posiadają windę załadowczą, pozwalającą na załadunek ciężkich i nietypowych przedmiotów oraz załadunek powyżej 3,5 tony, co pozwala na wykonanie transportu ciężarowego. Posiadamy pojazdy o wysokości około2 metry, co pozwala na transport lodówek, oraz innych delikatnych i nietypowych rzeczy.

6.Czym się odróżnia usługa taxi bagażowe od przeprowadzki?
W tak dużym i rozwijającym się mieście, jakim jest Warszawa rośnie zapotrzebowanie na szybki transport drobnicowy różnych przedmiotów. Nasza usługa taxi bagażowe, umożliwi Państwu wynajęcie samochodu nawet do przewiezienia pojedynczych rzeczy. Pozwala to na tani transport zakupionych rzeczy w sklepie meblowym lub przewiezienia różnych przedmiotów. Dla Państwa obniżenia ceny transportu kierowca taksówki bagażowej może nie uczestniczyć w załadunku i rozładunku do mieszkania, domu lub biura przewożonych towarów.

7.Jaki jest zakres terytorialny działania naszej firmy?
Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolic, także na terenie Polski i Europy. Każde zlecenie wykonujemy profesjonalnie. Przywiązujemy szczegóły zarówno do wykonania przeprowadzek jak i transportów drobnicowych, jednorazowych.

8.Z jakim wcześniejszym wyprzedzeniem należy zamówić jedną z naszych usług?
Przeprowadzki dobrze jest zamówić kilka dni wcześniej – umożliwia to lepszą organizację pracy, a Państwo macie pewność rzetelnego wykonania usługi. Małe, drobne przeprowadzki jesteśmy w stanie zrealizować z godzinnym wyprzedzeniem. Taxi bagażowe w zależności od natężenia ruchu można zamówić tego samego dnia. Czasami zamówienie tych usług jest nie możliwe ze względu na dużą ilość zleceń.

9.Czy firma Wiki Transport jest wiarygodna?
Działamy w branży transportu, przeprowadzek na terenie Warszawy od 2005 roku. Posiadamy duże doświadczenie, zaplecze techniczne oraz profesjonalny i wykwalifikowany zespół ludzi. W dzisiejszych czasach z naszej strony nie możemy sobie pozwolić na „fuszerkę” – klient, który jest niezadowolony obniża wiarygodność i dobry wizerunek firmy. Usługi świadczymy dla stałych dużych oraz małych firm i wielu indywidualnych zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz dołączenia do tego grona.

10.Dla kogo firma pracowała?
Nasze usługi cieszą się dużym zapotrzebowaniem wśród wielu firm, instytucji państwowych i prywatnych, biur, salonów, oraz klientów indywidualnych. Klienci dla których świadczymy i świadczyliśmy usługi od taxi bagażowego po kompleksowe przeprowadzki znajdują się na naszej stronie „ Nasi Klienci”.

WSPÓŁPRACA Z NAMI TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ !!!

Szybki kontakt tel. +48 537-115-518.